Ödeme Güvenliği ve Gizlilik

Değerli Havva adem .com Üyesi,

 

Havva Adem, hizmet politikası gereği müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek ve hizmet standartlarını daha iyiye taşımak amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) ulaşmak istemektedir.

Havvaadem serverlarında barındırılan bu kişisel bilgiler, çeşitli kampanya çalışmaları, müşteri segmentlerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yönetilmesi ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri ""kategorilendirme” çalışmalarında yalnızca Havvaadem.com içeriğinde kullanılmaktadır.

Üyelik formu vasıtasıyla toplanan bilgiler, bilginin sahibi üye tarafından izinsiz veya aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla, kurumlarla v.b. kesinlikle paylaşmamakta, havvadem.com satış, promosyon v.b. faaliyetler dışında herhangi ticari amaçla kullanmamakta ve de üçüncü şahıslara veya kurumlara satmamaktadır.

E-posta adresleri ve üyelik formunda istenilen kişisel bilgilerin dışında web sitesi kullanımı esnasında izlenilen ziyaretçilerin site içi hareketleri, tercihleri ve demografik bilgileri daha iyi hizmet, etkin promosyon, kampanyalar ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için analiz etmektedir.

Yapılan analizler kişisel bilgiler içermemektedir sayısal verilerden ibarettir. Analizler istatiksel olarak HavvaAdem.com iş ortaklarıyla müşterilere daha iyi bir alışveriş tecrübesi sağlamak amacıyla paylaşılmaktadır.

Müşterilerden edinilen bilgiler, yalnız resmi makamlardan hukuk çerçevesinde bilgilerin talep edilmesi durumunda ilgili mevzuat ve yükümlülükler kapsamında ilgili makamlara açıklanmaktadır. Kullanıcıların sisteme girdiği bütün bilgileri yalnızca Müşteri ve HavvaAdem.com ulaşabilmektedir ve bu bilgileri yalnızca Müşteri değiştirebilmektedir. Müşteri (kullanıcı) dışında herhangi birinin yada kurumun HavvaAdem.com dahil bilgileri değiştirmesi olası değildir.

Günlük, haftalık gönderilen e-posta listesimizden çıkmak isterseniz hesabınıza giriş yapıp sayfanın en üstünde bulunan hesabım butonuna basarak profil ekranınıza ulaşabilir ve buradan bülten aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Ödeme esnasında talep edilen kredi kartı bilgileriniz ile HavvaAdem.com’un herhangi bir ilişkisi olmamaktadır. Girilen kredi kartı bilgileri HavvaAdem.com’un ödeme hizmeti aldığı ülkemizde bu hizmet için lisans almış kuruluşlar tarafından size ve bize daha iyi ve hızlı hizmet edebilmek amacıyla ödeme hizmeti sağlayıcı firmaların sunucularında tutulmaktadır.

Ödeme Güvenliği

HavvaAdem.com online alışveriş sitesi 256 bit SSL (Secure Socket Layer) teknolojisi kullanmaktadır. Ödeme sırasında girdiğiniz bilgiler uç dan uca 256 bit şifrelenerek ulaştırılmaktadır.